RMC1/8K5102DTP
MFR.Part #
RMC1/8K5102DTP
JLCPCB Part #
C20095183
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS