RMC1/8K4703DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4703DTP
JLCPCB Part #
C5727500
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS