RMC1/2K3831FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3831FTE
JLCPCB Part #
C20094228
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS