RMC1/8K4300FTP
MFR.Part #
RMC1/8K4300FTP
JLCPCB Part #
C909267
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS