RMC1/8K3300FTP
MFR.Part #
RMC1/8K3300FTP
JLCPCB Part #
C7289203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS