RMC1/8K4222FTP
MFR.Part #
RMC1/8K4222FTP
JLCPCB Part #
C5727476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS