RMC1/8K41R2DTP
MFR.Part #
RMC1/8K41R2DTP
JLCPCB Part #
C7289222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS