RMC1/8K39R0FTP
MFR.Part #
RMC1/8K39R0FTP
JLCPCB Part #
C908873
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS