HV732BRTTD1823D
MFR.Part #
HV732BRTTD1823D
JLCPCB Part #
C6274804
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS