RMC1/8K35R7DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K35R7DTP
JLCPCB Part #
C7055791
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS