RGC1/16K16R5FTP
MFR.Part #
RGC1/16K16R5FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS