RMC1/8K3323DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3323DTP
JLCPCB Part #
C6654454
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS