RMC1/8K2702DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2702DTP
JLCPCB Part #
C7343614
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS