RMC1K4640FTE
MFR.Part #
RMC1K4640FTE
JLCPCB Part #
C5875999
Description
-55℃~+155℃ 1W 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS