RMC1/8K2612DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2612DTP
JLCPCB Part #
C20095154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS