RMC1K4121FTE
MFR.Part #
RMC1K4121FTE
JLCPCB Part #
C5727719
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS