RMC1K9092FTE
MFR.Part #
RMC1K9092FTE
JLCPCB Part #
C5856092
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS