RMC1/8K3480FTP
MFR.Part #
RMC1/8K3480FTP
JLCPCB Part #
C7055779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS