RMC1/32-6041FPA
MFR.Part #
RMC1/32-6041FPA
JLCPCB Part #
C7055419
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS