RMC1/8K2152DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2152DTP
JLCPCB Part #
C7055739
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS