RMC1/8K2150DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2150DTP
JLCPCB Part #
C7055737
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS