RN73R2BTTD4813B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4813B25
JLCPCB Part #
C2547385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS