RMC1/8K2051FTP
MFR.Part #
RMC1/8K2051FTP
JLCPCB Part #
C5855854
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS