RGC1/16SC4532FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC4532FTH
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS