RMC1/8K18R2FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K18R2FTP
JLCPCB Part #
C6275251
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS