RMC1/2K9533FTE
MFR.Part #
RMC1/2K9533FTE
JLCPCB Part #
C20094337
Description
-55℃~+155℃ 750mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS