RMC1/8K1622DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1622DTP
JLCPCB Part #
C5855812
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS