RMC1/8K1243FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1243FTP
JLCPCB Part #
C5855769
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS