RLC35-R130FTE
MFR.Part #
RLC35-R130FTE
JLCPCB Part #
C2597805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 130mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS