RMC1/16SK7152DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16SK7152DTH
JLCPCB Part #
C5726247
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS