RMC1/8K121FTP
MFR.Part #
RMC1/8K121FTP
JLCPCB Part #
C340527
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS