RMC1/20-623JPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-623JPA
JLCPCB Part #
C5726596
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS