SG73S2BTTD1053D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1053D
JLCPCB Part #
C4182644
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS