RMC1/8K1020DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1020DTP
JLCPCB Part #
C6275197
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS