RLC35-R100JTE
MFR.Part #
RLC35-R100JTE
JLCPCB Part #
C2597563
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 100mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS