ERJ-S1TF6190U
MFR.Part #
ERJ-S1TF6190U
JLCPCB Part #
C4343458
Description
-55℃~+155℃ 1W 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS