RMC1-682JTE
MFR.Part #
RMC1-682JTE
JLCPCB Part #
C20091716
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS