RAC164D153JCTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RAC164D153JCTP
JLCPCB Part #
C909308
Package
0603x4
Description
100mW 15kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS