ERJ-U1TF4302U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4302U
JLCPCB Part #
C1861937
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS