RMC1/4K9760FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9760FTE
JLCPCB Part #
C6654330
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS