RMC1/4K8253FTE
MFR.Part #
RMC1/4K8253FTE
JLCPCB Part #
C6654322
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS