RMC1/2K4641FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4641FTE
JLCPCB Part #
C20094255
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS