RMC1/4K8250FTE
MFR.Part #
RMC1/4K8250FTE
JLCPCB Part #
C5856557
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS