RMC1/4K7151FTE
MFR.Part #
RMC1/4K7151FTE
JLCPCB Part #
C7055587
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS