RMC1/4-6R49FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4-6R49FTE
JLCPCB Part #
C20094451
Package
1210
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS