RN73H2ETTD3920F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3920F10
JLCPCB Part #
C4209396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS