RMC1/4K30R9FTE
MFR.Part #
RMC1/4K30R9FTE
JLCPCB Part #
C7344423
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS