RN73H2ETTD1273F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1273F25
JLCPCB Part #
C4047468
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS