RMC1/4K6980FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6980FTE
JLCPCB Part #
C5876656
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS