RMC1/2K5233FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5233FTE
JLCPCB Part #
C7289378
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS